Linie tramwajowe
  W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

  W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
  Powered by jakdojade.pl

  AKTUALIZACJA: Remont ul. Baranowskiej – etap II

  18.11.2022
  Obowiązuje: 22.11.2022 - 06.12.2022
  Dotyczy: 189, 194

  We wtorek, 22 listopada br. rozpocznie się remont ul. Baranowskiej. Na odcinku między ulicami Iłżańską a Opatowską ruch odbywać się będzie wahadłowo po jednej nitce. Przystanki „Szydłowiecka” zostają przeniesione i będą tymczasowo zlokalizowane przed wjazdem na odcinek wahadłowy od strony ronda Minikowo (na ul. Baranowskiej przy skrzyżowaniu z ulicami Kielecką i Opatowską).

  AKTUALIZACJA:
  We wtorek, 29 listopada br.
  rozpocznie się II etap remontu ul. Baranowskiej. Przywrócony zostanie ruch właściwymi nitkami ulicy Baranowskiej między ulicami Iłżańską i Opatowską. Przystanki „Szydłowiecka” wrócą do stałych lokalizacji. Utrudnienia będą występować między ulicą Opatowską a rondem Minikowo.

  Planowany termin zakończenia prac: wtorek, 6 grudnia br.