Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Prace przy elementach konstrukcji na dworcu Rondo Rataje – etap I

18.08.2023
Obowiązuje: 21.08.2023 -
Dotyczy: 501, 502, 503, 560

W poniedziałek, 21 sierpnia br. rozpoczną się prace przy elementach konstrukcji na dworcu Rondo Rataje. Prace prowadzone będą etapami, po kolei na każdym peronie, począwszy od peronu pierwszego. W każdym etapie prac całkowicie wyłączone będą poszczególne perony.

W etapie I nieczynny będzie peron 1. Autobusy linii 501, 502, 503 i 560 realizować będą odjazdy z peronu 6, przy którym nie będzie możliwe odstawianie autobusu rezerwowego, a także innych pojazdów realizujących dłuższe postoje. O miejscu ich odstawienia decyduje dyżurny ruchu.