Linie turystyczne
W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Czasowe zamknięcie wyjazdu z ul. Czernichowskiej

19.05.2023
Obowiązuje: 22.05.2023
Dotyczy: 194

Informujemy, że z powodu prac przy odtwarzaniu nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Starołęckiej i Czernichowskiej, w poniedziałek, 22 maja br. od godz. 10:00 zamknięty będzie wyjazd z ul. Czernichowskiej w ul. Starołęcką. Autobusy linii 194 pojadą objazdem ulicami Staszowską, Klimontowską, Głuszyna i Starołęcką w obu kierunkach. Pierwsze kursy na trasie objazdowej: o 9:58 z Unii Lubelskiej, o 10:04 ze Starołęki PKM. Na trasie objazdu nie będą lokalizowane przystanki tymczasowe, a autobusy linii 194 nie będą również pomijać żadnych przystanków. Będą jednak zatrzymywać się w obu kierunkach na przystankach „Starołęka Wielka” (przy rondzie u zbiegu ulic Starołęckiej i Głuszyna). Planowe przywrócenie ruchu nastąpi około godz. 13:30.