W związku z trwającymi remontami, koniecznością uruchamiania dodatkowych linii oraz trudną sytuacją kadrową wynikającą ze zwiększonego zapotrzebowania na obsługę kierowców autobusów informujemy, że mogą zdarzać się braki w regularnym kursowaniu na poszczególnych liniach. Powstała sytuacja nie jest całkowicie zależna od przewoźnika, dlatego prosimy o wyrozumiałość.

W związku z utrudnieniami powstałymi z przyczyn wyżej określonych, przewoźnik zwraca się z prośbą o uwzględnienie sytuacji podczas planowania podróży komunikacją miejską. Zalecamy również stosowanie aplikacji mobilnych prezentujących ruch pojazdów w czasie rzeczywistym.
Powered by jakdojade.pl

Budowa kanalizacji w ul. Żabikowskiej w Luboniu – Zakończenie prac

21.11.2023
Obowiązuje: 22.11.2023 -
Dotyczy: 215

W związku z zakończeniem prac przy przebudowie ul. Żabikowskiej w Luboniu od nocy 22 na 23 listopada 2023 roku przywrócona zostanie stała trasa autobusów linii nr 215.

  • Linia nr 215 – zmiana od nocy z 22.11 na 23.11:
    Os. Sobieskiego – … – Luboń, Dębiecka – Luboń, Niepodległości – Luboń, Powstańców Wielkopolskich – Luboń, Żabikowska – Luboń, Kościuszki – Luboń, Poniatowskiego – … – Luboń, Kręta / Wiry, Kościół

Likwidacji ulegają przystanki tymczasowe „Luboń/Puszkina” na ul. Unijnej w rejonie ronda Żabikowskiego (w obu kierunkach).