Logotyp MPK Poznań Sp. z o.o.
Kolejka Parkowa Maltanka
Strona Główna / Kariera / Polityka Personalna
polityka-personalna

Rozwój, wartości

Naszą Spółkę tworzy blisko 2500 pracowników. Dzięki ich zaangażowaniu i wspólnemu wysiłkowi każdego dnia odnosimy sukces, rozwijamy się i stale unowocześniamy zajmując czołowe lokaty w ogólnopolskich rankingach.

Dzięki przyjętej przez Zarząd polityce personalnej stawiającej na rozwój, zaangażowanie, współpracę i lojalność oraz właściwie dobranym metodom doboru personelu, przyciągamy do Spółki wyspecjalizowanych, wartościowych ludzi. W zamian oferujemy korzystne, stabilne warunki pracy i płacy, które docenia coraz większa liczba osób.

Dbamy o satysfakcję zawodową naszych pracowników. Zdajemy sobie sprawę z tego, iż bezpośrednio przekłada się ona na jakość świadczonych przez nas usług. Naszym pracownikom zapewniamy dostęp do wiedzy, zachęcamy i pomagamy w podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu nowych specjalistycznych uprawnień. Dajemy możliwość przekwalifikowywania się i zmiany stanowisk w obrębie całego przedsiębiorstwa. Warunkiem jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji.

Wszystkie podejmowane przez nas działania powodują, iż z dnia na dzień stajemy się coraz bardziej konkurencyjni na rynku pracy.

Dołącz do nas!

Szczegóły dotyczące stanowisk dostępne są w zakładce Oferty Pracy.