Wyszukiwarka

Newsletter

Informacja ZTM o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

tel. 61 646 33 44

Telefon alarmowy Centrali Nadzoru Ruchu

tel. 19 445

Powiadamianie SMS

wyślij SMS o treści: MPK pod numer tel. 4476

aby zrezygnować wyślij SMS o treści: MPKSTOP pod numer tel. 4476
uitp-logo-2014
Kariera » Oferty Pracy
Dołącz do Nas!
Stanowisko Termin składania dokumentów
KIEROWCA AUTOBUSU - wymagane posiadanie wszystkich uprawnień 31-12-2017
ELEKTROMONTER STACJI TRAKCYJNYCH I KABLI /Franowo/ 30-09-2017
ELEKTROMONTER URZĄDZEŃ I APARATURY TRAKCYJNEJ /Franowo/ 30-09-2017
KURS PRAWA JAZDY KAT. D Z GWARANCJĄ ZATRUDNIENIA 31-12-2017
KURS NA POZWOLENIE DO KIEROWANIA TRAMWAJEM Z GWARANCJĄ ZATRUDNIENIA 31-12-2017
ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY (ul. Warszawska) 30-09-2017
ŚLUSARZ TABORU SZYNOWEGO /Franowo/ 30-09-2017
ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY (ul. Kacza) 30-09-2017
KONTROLA BILETÓW - umowa zlecenie 30-09-2017
MECHANIK W WYDZIALE UTRZYMANIA INFRASTRUKTURY TECHNICZNEJ I TRANSPORTU GOSPODARCZEGO 30-09-2017
ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY (ul. Kacza)
Termin nadsyłania aplikacji - 30.09.2017 r.

Główne obowiązki na stanowiskach:
- bieżąca obsługa i naprawa autobusów oraz codzienna kontrola stanu technicznego taboru autobusowego / obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych zainstalowanych w autobusach,
- diagnozowanie usterek,
- wymiana części podzespołów
- współpraca z pracownikami magazynu (zamawianie części);

Praca w systemie trzyzmianowym, miejsce pracy: Zajezdnia Autobusowa przy ul. Kaczej 12.

Od Kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia min. zawodowego kierunkowego (odpowiednio o specjalności mechanik/elektromechanik samochodowy)
- znajomości budowy pojazdów oraz zasad działania podstawowych podzespołów
- znajomości obsługi komputera w zakresie umożliwiającym prawidłowe wykonywanie obowiązków służbowych na w/w stanowisku
- posiadania prawa jazdy kat D, bądź gotowości do podniesienia kwalifikacji zawodowych w tym zakresie
- sumienności, inicjatywy w działaniu oraz samodzielności w rozwiązywaniu problemów
- umiejętności komunikowania się i współpracy
- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

Oferujemy:
- stabilne warunki pracy, umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego w tym możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych na kursach/szkoleniach
- pakiet socjalny wspierający aktywność i wypoczynek pracowników
- preferencyjne warunki korzystania z usług własnych
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych, na adres e-mail: kadry@mpk.poznan.pl bądź pocztą tradycyjną na adres przedsiębiorstwa. MPK Poznań Sp. z o.o. Dział Obsługi Pracowników, ul. Głogowska 131/133, 60-244 Poznań. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
lub
Miejsce zamieszkania (adres do korespondencji)
Wyksztalcenie
Nazwa szkoły Rok ukończenia
Zawód , specjalność, stopień naukowy, tytuł zawodowy - naukowy
Wykształcenie uzupełniające
Kursy, studia podyplomowe data ukończenia lub rozpoczęcia nauki w przypadku jej trwania
Przebieg dotychczasowego zatrudnienia
Okres zatrudnienia Pracodawca (nazwa i adres) Stanowisko Uwagi
Dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania (np.stopień znajomości języków obcych,prawo jazdy,obsługa komputera)
określenie uprawnienia, umiejętności Ewentualnie okres ważności uprawnienia
Oświadczam, że pozostaję / nie pozostaję *) w rejestrze bezrobotnych i poszukujących pracy.

Jeśli nie znajdujesz wśród ofert żadnej, która by cię zainteresowała prześlij nam mimo wszystko swoje dokumenty. Umieścimy je w naszej bazie danych kandydatów. Umożliwi to kontakt z Tobą, gdy poszukiwać będziemy osoby o podobnych do posiadanych przez Ciebie kwalifikacjach.

Do poprawnego wyświetlania strony niezbędne jest posiadanie zainstalowanej w systemie operacyjnym jednej z przeglądarek: Internet Explorer 7, FireFox 2, Opera 9.5, Safari 3 lub nowszych.

Designed By Soul & Mind