Tramwaj Moderus Gamma oraz napis: Apelujemy do pasażerów o stosowanie się do wytycznych zarówno w zakresie liczby podróżujących, jak i zasłaniania twarzy w przestrzeni publicznej. Kierowcy i motorniczowie nie maja bowiem uprawnień ani możliwości, by bezpośrednio weryfikować respektowanie ograniczeń. Pobierz aplikacje ze sklepu Google Play Pobierz aplikacje ze sklepu App Store
Strona Główna » Kariera » FAQ » Chciałbym się dowiedzieć czy obecnie jest w Waszej firmie wakat na motorniczego tramwaju? Mam 37 lat i 20 lat stażu pracy. Jestem solidnym pracownikiem z wykształceniem średnim.
Chcąc podjąć pracę jako motorniczy musi Pan wcześniej ukończyć kurs dający uprawnienia do kierowania tramwajem. Aplikacje kandydatów zainteresowanych ukończeniem kursu rozpatrujemy według kolejności zgłoszeń. Jeśli jest Pan zainteresowany proszę  przesłać dokumenty (CV i list motywacyjny wraz z kserokopią świadectw pracy i świadectwa szkolnego) do Działu Spraw Osobowych, ul. Głogowska 131/133, 60-244 Poznań lub na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .