Zapraszamy na przejażdżkę Kolejką Parkową Maltanka codziennie od 10.00 do 19.00 co godzinę oraz w soboty, niedziele i święta co 30 minut.
Strona Główna » Kampanie » Dzień dobry. Ruszamy! » Dzień dobry. Ruszamy!
ruszamy

O motorniczych i kierowcach poznańskiego MPK różnie się mówi…

Niektórzy chwalą, że sympatyczni i życzliwi, a niektórzy narzekają, że  niepunktualni, że nie czekają za dobiegającym pasażerem, że  gwałtownie hamują jakby wozili worki z ziemniakami…


Ponieważ MPK postrzegane i oceniane jest przez pryzmat ich zachowań, postanowili sami zadbać o swój wizerunek i pokazać pasażerom co ich determinuje w pracy, dlaczego zachowują się w ten, a nie inny sposób.

Rezultatem ich starań są cztery zabawne filmy, które będą wyświetlane na monitorach w naszych pojazdach. Uzupełnieniem kampanii będzie oklejony tramwaj typu Beta, który początkowo będzie jeździł na linii numer 4, plakaty na 10 autobusach, kilkadziesiąt plakatów  w tramwajach i autobusach, a także – dzięki życzliwości AMS – citylighty  w wiatach przystankowych. W nieco skróconej wersji, filmy będą też emitowane przed seansami w trzech kinach Multikina. W najbliższych tygodniach będzie je można  również zobaczyć na antenie WTK, która podjęła się realizacji kampanii.

Zobaczcie proszę z jakim rezultatem:

https://www.youtube.com/watch?v=_5hh9vbAoPQ
https://www.youtube.com/watch?v=WHAo8tb2pBE
https://www.youtube.com/watch?v=K75DHg903vg
https://www.youtube.com/watch?v=Wz1DO0jREnc

Dzisiaj na naszym FB opublikowaliśmy ostatni z czterech zrealizowanych filmów.
A my zaczynamy liczyć zyski i straty wynikające z organizacji kampanii:
1. Uświadomienie pasażerów - bezcenne. Dziś w czwartym dniu kampanii mamy ponad milion odsłon na naszym FB i niepoliczalną liczbę udostępnień.
2. Nie wydaliśmy żywej gotówki. Organizacja kampanii była oparta na współpracy i wzajemnej wymianie świadczeń
3. Role w filmach zagrali nasi pracownicy więc oszczędziliśmy na obsadzie aktorskiej
4. "Prawda czasu, prawda ekranu" - bohaterowie są autentyczni tak jak i sytuacje. Pasażerowie mają szansę spotkać bohaterów filmu w autobusie albo w tramwaju
5. Poznaliśmy nowych przyjaciół między innymi w WTK,  AMS i w Multikinie. Razem zrobiliśmy coś dla naszego miasta i jego mieszkańców promując filmy dotyczące bezpieczeństwa, kultury osobistej i przeciwdziałające aktom wandalizmu.
6. Nasi pracownicy jeszcze bardziej identyfikują się z firmą
7. Mamy telefony z kilku wytwórni filmowych z ofertami kontraktów aktorskich dla naszych kierowców i motorniczych
8. Stłuczony słoik z keczupem (scena zbierania zakupów) i kabanosy, których nie chciał zjeść pies Bakuś (scena gwałtownego hamowania)
Pozdrawiamy serdecznie ze Studia Filmowego MPK Poznań