Przyjaciele

Arsenał

arsenal-logo

To najlepiej rozwinięta lokalna księgarnia. Pracują tu pasjonaci i miłośnicy literatury, ludzie zaangażowani w promocję czytelnictwa, zawsze chętni, aby pomóc i doradzić w wyborze lektury. Obszerna oferta publikacji dla najmłodszych sprawia, że każdy młody czytelnik znajdzie tu coś dla siebie! :)
   

Audeo

audeo-logo

Nasi koledzy tworzą baśniowy świat za pomocą słów i dźwięków. Na ich stronie znajdziecie mnóstwo ciekawych książek w formie audio, które przeniosą Wasze pociechy do kolorowej krainy wyobraźni :)
   

Bazgroszyt

bazgroszyt-logo

Bazgroszyt to zbiór gier, kolorowanej, zadań i zeszytów pozwalających w kreatywny sposób wykorzystywać wyobraźnię najmłodszych. Tworzą go rodzice i pedagodzy. Przygoda z Bazgroszytem i kredkowymi bohaterami sprawia, że dzieciństwo jest chwilami jeszcze bardziej twórcze, kolorowe, śmieszne, ciekawe i bezpieczne, właśnie dzięki bliskości rodziców :)
   

Brain Inside

brain-inside-logo

Brain Inside to marka tworząca kolorowe i ciepłe czapy, szaliki, rękawiczki i inne dodatki. Jest barwnie, energetycznie, a przede wszystkim super komfortowo i wesoło! Firmę i jej ręcznie robione produkty tworzą przede wszystkim ludzie z pasją, tworząc społeczność osób, które nie są przeciętne! Zostań jednym z nich :)
   

Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren

instytut-malego-dziecka-logo

Instytut Małego Dziecka im. Astrid Lindgren jest organizacją pozarządową, która działa w obszarze wsparcia rozwoju i edukacji małego dziecka. Łączy nowoczesną wiedzę i praktykę psychologiczną i pedagogiczną z doświadczeniem, jakie udało się zyskać przez lata aktywnej działalności. Koncentruje się na wdrażaniu i promowaniu praktycznych, dobrej jakości rozwiązań w obszarze edukacji i rozwoju małego dziecka.
   

Miastodzieci.pl

miasto-dzieci-logo

Portal stworzony przez aktywną zawodowo i rodzinnie mamę, poszukującą informacji o imprezach i zajęciach dla dzieci, która wzięła sprawę we własne ręce. Obecnie służy nie tylko wiadomościom gdzie i jak spędzać wolny czas z dzieckiem, ale także jak zagospodarować mu wolne chwile, by nie były czasem straconym.
   

Pikinini

pikinini-logo

 

Pikinini to niekonwencjonalny sklep z zabawkami, którego właściciele starają się rozbudzać w dzieciach otwartość na świat, chęć poznawania różnorodnych kultur, zainteresowanie sztuką, szacunek dla przyrody oraz odkrywanie nowych pasji. Rodzice znajdą tu inspiracje do wspólnych zabaw, pomysły na twórcze zajęcia w domu, w ogrodzie, w podróżach, a także przedmioty, które mogą im w tym pomóc.