Zmień wersję językową na PL
Zmień wersję językową na DE
Zmień wersję językową na EN

Biuro Rzeczy Znalezionych MPK
Infolinia ZTM
Centrala Nadzoru Ruchu MPK

Wyszukiwarka

Sieci społecznościowe

Newsletter

Unia Europejska
Biuletyn Informacji Publicznej
UITP Member
Strona Główna / Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
zsr
Jedna z nielicznych tego typu formacji w Polsce, 26 osób, które 24 godziny na dobę 365 dni w roku czuwają nad zachowaniem płynności ruchu komunikacji miejskiej. Mają wiedzę z zakresu: ratownictwa technicznego, medycznego, ochrony przeciwpożarowej. I cyklicznie ćwiczą, aby doskonalić umiejętności.
Więcej…
monitoring
Narzędzia, w które wyposażone są pojazdy MPK Poznań Sp. z o.o., mające zapewnić komfort jazdy i bezpieczeństwo podczas podróżowania komunikacją miejską.
Więcej…
straz-pozarna
MPK Poznań Sp. z o.o. i Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu współpracują na podstawie porozumienia, którego przedmiotem jest wzajemna pomoc w zakresie przygotowania służb ratowniczych MPK oraz słuchaczy Szkoły, do działań podczas wypadków komunikacyjnych, szczególnie w kontekście organizacji przez Miasto Poznań Euro 2012 i konieczności współdziałania wszystkich organizacji użyteczności publicznej.

Więcej…
policja
MPK Poznań Sp. z o.o. współpracuje z Policją aby przygotować policję i MPK do wystąpienia ewentualnych zagrożeń bombowych, pożarowych i chemicznych, sytuacji porwania autobusu lub tramwaju, sprawnej ewakuacji pasażerów, czy też interwencji policji w przypadku chuligańskich wybryków w pojazdach.
Więcej…
Poza działaniami, bierzemy też udział w spotkaniach, konferencjach, seminariach oraz komisjach Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej, podczas których wymieniamy się i dzielimy informacjami, pogłębiamy wiedzę na temat coraz lepszego i efektywniejszego zapewniania bezpieczeństwa nie tylko naszym pasażerom, ale i wszystkim mieszkańcom.

Więcej…